Home » Plaket Çeşitleri » Buton Rozet

Buton Rozet

Başlıklar

Buton Rozet

buton-rozet

buton-rozet

Buton Rozet 1 – igneli yaka rozeti 1

buton-rozet

Buton Rozet 2 – oset reklam buton rozet oset reklam lşpşş ybkmbz

buton-rozet

Buton Rozet 3 – errr55 2

buton-rozet

 

Buton Rozet İmalatı

Buton Rozet günümüzde, Dernekler, okullar, firmalar ve daha bir kurumlar tarafından bilinen, beğenilen, popüler olma yolunda hızla ilerleyen ve bütçeyi sarsmayan bir üründür.

Sizler için artık her detayın düşünüldüğü ve sizlerin zamanından çalmadan, istediğiniz ve beğendiğiniz herhangi şık bir tasarımı  Akdeniz Reklam ile bu işe başlayıp üstesinden gelebilirsiniz. İlk aklınıza gelen böyle bir ürünün ücreti nedir? olabilir.
Fiyatlarına baktığımızda içinde bir kaç ayrıntının olduğu ve tane, boyuta göre fiyatı değişmekte olduğunu sizlere belirtmeliyiz. Sizlerin sadece  İstenilen adet ve tasarımların bilgisini bizimle paylaşıp iletişime geçmeniz yeterli. Buton rozet fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Buton Rozet
 istenilenlerin doğrultusunda resim, yazı ve tasarımları özel baskı makinesi ile uygulaması gerçekleşmekte, ve belirli ölçü ve
kalıplarda yapılmakta iğne yardımı ile kıyafet üzerine takılmaktadır. Üzerine istenilen aklınıza gelebilecek herhangi görsel basımı uygulanmaktadır. Okullarda öğrencileri için yeni okumayı ve yazmayı öğrenmiş öğrencilere özel  ‘Ben okuyorum’  rozeti yapmaktayız. Kurumsal firmalar tarafından da promosyon amaçlı firma logolarını baskı yaptırarak müşterilerine yada çalışanlarına dağıtabilir, Kurumsal ve kişiye özel olarak da tercih edilebilirsiniz.

Buton rozet imalatında lider firma olup uygun ve kaliteli üretim yapmaktayız. Firmamızın kendi imalatı olup uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman müşterilerimizin  memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Buton rozet fiyatları için bizi arayabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Akdeniz Reklam

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

kristal plaket