Kristal Plaket


Kristal Plaket

      Kristal plaket ürünümüz firmamızın imalatında olan ve  bu piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunmaktadır.
Bu ürünümüzün maddesi çok özel bir maddedir. Ham cam malzemeden makine yardım ve el işçiliği gücünün birleşimi ile belirli şekillerde işlenerek yapılmaktadır.
Günümüzde Kişiye özel olarak da tercih edilmekte, kurumsal olan firmalar da  tercih etmektedir.
İstediğiniz tasarımın kişiye özel kristal plaket yada özel resim baskılı hediye amaçlı yaptırabilirsiniz.
Kurumsal firmalar tarafından kendi çalışanlarına  ödül olarak vermek isteyebilir veya müşterilerine hediye olarak verip onları mutlu edebilirsiniz.

Baskılarımız kaliteli ve birinci sınıf boyalar ile baskı yapılmaktadır. Yıllarca solma ve sökülme yapmaz. Kırmızı, lacivert kadife kutu seçenekleri ile isteyen müşterilerimize üretim yapılır.
Firmamızın kendi imalatı olup uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kristal plaket fiyatları için bizi arayabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kristal Plaket Nedir ?

Kristal plaket kişiyi ve kurumu ödüllendirmek için kullanılan bir ödül armağan türüdür. Kristal Plaket cam malzemeden işlenerek yapılmaktadır.

Kristal Plaket İçin Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş Verdiğim Ürünü Nasıl Alabilirim

Hazırlanan ürünü firmamızdan alabilirsiniz veya firmamızın anlaşmalı olduğu kargo ile uygun fiyata gönderim yapmaktayız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kristal Plaket Fiyatları Nedir

Kristal Plaket fiyatları seçmiş olduğunuz ürünün tasarımına, baskısına, adetine ve kutu seçeneğine göre değişmektedir. Seçmiş olduğunuz ürün için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgilerimizi İletişim sayfamızda görebilirsiniz.

0212 292 32 56

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kristal Plaket Ürününde İmalatçı mısınız

Diğer ürünlerimizde olduğu gibi Kristal Plaket ürününü de kendi imalatımızdır. İmalatçı firma olmamızı fiyatlarımıza yansıtmaktayız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kristal Plaket Üretimi Kaç Gün Sürer

Kristal plaket üretiminde sipariş verdiğiniz ürün tasarımına göre ve adete göre değişiklik göstermektedir. Ortalama üretim süresi 2-3 gündür.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Baskı Çeşitleri Nelerdir

Kristal Plaket üretiminde isteğe göre baskı yapılmaktadır. Baskı çeşitleri renkli uv baskı, metal baskı ve lazer kazımadır. Uv baskı teknolojisi renkli olarak plaket üzerine direk uygulanmaktadır. Metal baskı gümüş veya altın rengi alüminyum metal üzerine baskı yapılıp kristal plaket üzerine yapıştırılmaktadır. Lazer kazıma ise lazer makinesi yardımı ile cam üzerine yazıları kumlama şeklinde renksiz olarak kazımaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
[Toplam:1    Ortalama:5/5]