Home » Plaket Çeşitleri » Gümüş Tabak Plaket

Gümüş Tabak Plaket

Başlıklar

Gümüş Tabak Plaket

Gümüş tabak plaket ürünlerimiz kadife kutu içerisin de gönderilir. Kadife kutu için iki tane renk seçeneği vardır. Kırmızı ya da mavi renk seçeneklerinden istediğiniz rengi sipariş verirken belirtin. Ürünlerimiz gümüş kaplama tabak üzerine metal alüminyum ve pirinç rengi baskı ile yapılmaktadır. Oldukça şık ve zarif görünümde olan gümüş tabaktan imal edilen plaketlerimiz özel olarak imal edilmektedir.

Seçilen ürün ya da ürünlerden toplu olarak sipariş verdiğiniz takdir de özel indirim uygulamaktayız. Bu sebepten toplu siparişler için önceden bizi arayın ve fiyat alın. Her il ve ilçeye sipariş gönderimi yapılmaktadır. En kısa sürede siparişiniz adresinize teslim edilecektir. Plaketlerimiz kalitesi ve işçiliği ile öne çıkarken en uygun fiyat aralığında da siz müşterilerimize sunuyoruz. Gümüş Tabak Plaket 15 cm, 20 cm, 25 cm ve 30 cm gibi ölçüleri mevcuttur. En çok kullanılan ölçüsü 25 cm’dir.

Tabak Plaket Nedir?

Tabak plaket diğer ismiyle Gümüş Tabak Plaket metal malzemenin gümüş rengi kaplanmasıyla yapılan kutu içerisinde takdim edilen bir ödül türüdür.

Gümüş Tabak Plaket İçin Sıkça Sorulan Sorular

Tabak Plaket Üzerine Nasıl Baskı Yapılıyor.

İstediğiniz yazı, logo, fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Gümüş rengi metal üzeri uygun bir şekilde baskı yapılır ve yuvarlak şekilde kesim yapılıp tabak içerisine yapıştırılır.

Gümüş Tabak Plaket Fiyatları Nedir ?

Tabak Plaket adete ve ölçüsüne göre değişmektedir. 20 cm, 25 cm ve 30 cm gibi ölçüleri mevcuttur. En çok tercih edilen ölçüsü 25 cm’dir. Fiyatlarını detaylı öğrenmek için bizi arayıp bilgis alabilirsiniz. Sipariş: 0212 292 32 56

Tabak Plaket Ürünü Nerelerde Kullanılır

Tabak plaket kullanım alanları geniştir. Genellikle dernekler, kurumsal firmalar ve hediyelik olarak tercih edilmektedir.

Bu Ürün Gerçek Gümüş mü?

Tabak plaket ürünü gerçek gümüş değildir. Gümüş rengi kaplama yapılmış üründür.

Akdeniz Reklam

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

kristal plaket